+48 510 244 732
Śledź Nas:

Firma

Firma METKOS rozpoczęła działalność w 1984 roku. Początkowo proponowała klientom usługi z zakresu kowalstwa artystycznego, z czasem zaś wprowadziła do oferty malowanie proszkowe, piaskowanie oraz konstrukcje stalowe.

Wykonuje poszczególne prace zgodnie z wzorami klientów, bez względu na stopień ich zaawansowania. Ponadto sugeruje własne projekty dla stworzenia indywidualnych wzorów, które na życzenie klientów nie są powielane i proponowane innym zleceniodawcom.

Ofertę Firmy METKOS wyróżnia oryginalność pomysłów, najwyższa jakość świadczonych usług i oferowanych produktów. Wszystko to proponuje klientom w atrakcyjnych cenach, z dbałością o ich zadowolenie

Oferta obejmuje między innymi takie produkty jak przęsła ogrodzeniowe, bramy i furtki, konstrukcje stalowe, schody ewakuacyjne czy też poręcze, a także usługi z zakresu usuwania rdzy oraz starych powłok malarskich. Ponadto proponuje klientom usługi malowania proszkowego takich elementów, jak bramy i ogrodzenia, meble czy konstrukcje stalowe.

Firma METKOS oferuje kompleksowe doradztwo i pomoc na każdym etapie realizacji projektu. Wszystkich zainteresowanych zaprasza do kontaktu!


© 2014. «Firma "METKOS"». "Kowlastwo Artystyczne / Malowanie Proszkowe"