+48 510 244 732
Śledź Nas:

Konstrukcje Stalowe

Dążąc do zaspokojenia potrzeb znacznej grupy naszych klientów, do szerokiej oferty usług przyłączyliśmy kompleksowe wykonawstwo konstrukcji stalowych. Z naszej strony klienci mogą oczekiwać oryginalnego projektu, fachowego wykonawstwa oraz profesjonalnego montażu.

Usługi z zakresu wykonawstwa konstrukcji stalowych świadczymy zarówno osobom prywatnym jak i firmom. Wszystkim naszym klientom poza solidnym wykonaniem, gwarantujemy staranny dobór materiału, tak by konstrukcja była stabilna, bezpieczna, ale i doskonale prezentowała się pod kątem estetycznym. Mamy na swoim koncie długą listę udanych realizacji, które potwierdzają nabyte przez nas zdolności i doświadczenie w tworzeniu tego rodzaju obiektów.

W naszej ofercie klienci znajdą:
  • Duże i małe konstrukcje stalowe
  • Podkonstrukcje pod okna i drzwi w halach przemysłowych
  • Wygrodzenia magazynów celnych
  • Schody ewakuacyjne
  • Poręcze

Poza podstawową ofertą konstrukcji stalowych, klienci znajdą wśród naszych propozycji również altany ogrodowe, a także tak zwane altany śmietnikowe – coraz częściej stosowane w budownictwie wielorodzinnym. Wprowadzając do oferty tak nowoczesne rozwiązania, chcemy otworzyć się na większe grono klientów, zapewniając im to, czego naprawdę potrzebują. Nie ukrywamy jednak, iż każdy kolejny produkt w naszej ofercie sprawia nam osobiście ogromną satysfakcję. Od samego początku – kiedy dopiero wchodziliśmy na rynek – nastawialiśmy się na rozwój i nieustające poszerzanie oferty.

Chcesz wiedzieć więcej? Zastanawiasz się, czy będziemy mogli Tobie pomóc? Zapraszamy do kontaktu!


© 2014. «Firma "METKOS"». "Kowlastwo Artystyczne / Malowanie Proszkowe"