+48 510 244 732
Śledź Nas:

Kowalstwo Artystyczne

Kowalstwo Artystyczne

W odpowiedzi na potrzeby naszych wymagających klientów, przygotowaliśmy specjalną ofertę produktów i usług z dziedziny kowalstwa artystycznego. Doświadczenie zbudowaliśmy na podstawach wieloletniej współpracy z klientami, realizując dla nich mniej i bardziej skomplikowane projekty. Oryginalne pomysły, zachowanie walorów estetycznych, bogate wzornictwo i solidne wykonanie to wszystko, co możemy zaoferować.

W naszej ofercie klienci znajdą produkty wykonane w oparciu o najwyższe standardy. Podejmujemy się małych i dużych zleceń, a także tych klasycznych jak również nietypowych. Na życzenie klientów dokonujemy samodzielnych pomiarów. Dla potwierdzenia swoich umiejętności i zaprezentowania wcześniejszych realizacji, udostępniamy bogate portfolio.

Zadowolenie klientów jest naszym priorytetem. Dążąc do tego celu, oferujemy im nie tylko oryginalny projekt czy solidne wykonanie, ale też przede wszystkim fachowe doradztwo, od czego rozpoczyna się nasza rozmowa już na pierwszym spotkaniu. Potrafimy słuchać, a w odpowiedzi dajemy klientom spełnienie ich najśmielszych oczekiwań. Tym sposobem odnotowaliśmy długą listę udanych realizacji, a na swoim koncie mamy owocne współprace z wieloma klientami.

Specjalizujemy się w szeroko rozumianym kowalstwie artystycznym. Podstawę naszej oferty stanowią:
  • Przęsła ogrodzeniowe
  • Bramy
  • Furtki
  • Kraty
  • Konstrukcje schodowe i balkonowe
  • Balustrady wewnętrzne i zewnętrzne.
Chcesz wiedzieć więcej? Zastanawiasz się, czy będziemy mogli Tobie pomóc? Zapraszamy do kontaktu!


© 2014. «Firma "METKOS"». "Kowlastwo Artystyczne / Malowanie Proszkowe"