+48 510 244 732
Śledź Nas:

Piaskowanie

Piaskowanie to nic innego jak proces czyszczenia powierzchni, przy zastosowaniu materiałów ściernych w strumieniu sprężonego powietrza. Metoda ta pozwala na skuteczne usuwanie rdzy, starych powłok malarskich i innych zanieczyszczeń. Z uwagi na to, iż chcemy swoim klientom oferować kompleksowe usługi, proponujemy im również profesjonalne piaskowanie. Tym sposobem przygotowujemy powierzchnie przed nałożeniem nie tylko powłok termicznych, ale i wszystkich pozostałych.

Do piaskowania stosujemy wyspecjalizowane urządzenia, które pozwalają na skuteczne i zarazem sprawne przygotowanie powierzchni. Piaskujemy zarówno małe jak i duże elementy. Oferujemy klientom profesjonalne piaskowanie, które prowadzi do uzyskania matowej i jednocześnie odtłuszczonej powierzchni, gotowej na przyjęcie farby podkładowej, powłoki konserwującej i innych. Tym sposobem powierzchnia zyskuje szansę na wydłużoną żywotność oraz większą odporność na warunki atmosferyczne.

Nasza oferta piaskowania obejmuje powierzchnie mierzące nawet 12 metrów. Piaskujemy małe i duże konstrukcje stalowe oraz inne elementy z danego materiału, wyroby z metali kolorowych, maszyny i mnóstwo innych powierzchni. W zakresie usługi piaskowania nie wyznaczamy żadnych granic.

Chcesz wiedzieć więcej? Zastanawiasz się, czy będziemy mogli Tobie pomóc? Zapraszamy do kontaktu!


© 2014. «Firma "METKOS"». "Kowlastwo Artystyczne / Malowanie Proszkowe"